• Linet Sentida - Elektrické polohovatelné lůžko, pojezd v nejnižší pozici
  • 15 hodnocení
 • Termín dodání 10 týdnů
  S dotazy a objednáním nás prosím kontaktujte na mailové adrese obchod@zijtekvalitne.cz - po domluvení nejlepší varianty Vám v závislosti na zvolené výbavě a vzhledu zašleme přesnou cenovou nabídku. Po odsouhlasení nabídky je pro Vás lůžko individuálně vyrobeno. Dodací doba lůžka cca 10 týdnů.

  Nízké pečovatelské lůžko Linet Sentida je primárně určeno pro obyvatele domovů důchodců, ústavů sociální péče, ale i pro ošetřování v domácí péči. Vyznačuje se ojedinělou kombinací vlastností pro bezpečí klienta a pro maximální kvalitu jeho života na lůžku. Vstříc vychází zejména seniorům s určitým typem stařecké demence, například s Alzheimerovou chorobou.

  Díky unikátnímu designu se lůžko Linet Sentida stává příjemným doplňkem jakéhokoli interiéru, stejně jako běžné domácí lůžko. Sentida však nabízí celou řadu funkcí, které významně zvyšují komfort uživatele i ošetřujícího personálu.

  Čím lůžko Sentida převyšuje ostatní produkty?

  1) Ovládání:
  Celá postel je řízena ručním ovladačem. Ten je vybavený předprogramovanými polohami a umožňuje blokování jednotlivých funkcí. Lůžko Contempora je kromě ručního ovladače ještě možné vybavit příplatkovými nožními ovladači pro ošetřovatelský personál.

  2) Funkce naklánění:
  Je možné elektricky nastavovat nejen výšku celého lůžka v rozmezí 25-68 cm, ale i elektrické sklápění horní a dolní části matrace pro co nějvětší pohodlí.
  Unikátní specialitou lůžka Linet Sentida je pak kompletní sklápění celého lůžka - v krajní poloze tak může sloužit i jako náhrada křesla pro kardiaky.
  Díky výšce, která může v minimálním stavu činit jen 25 cm se výborně hodí i pro pacienty kde hrozí úraz následkem pádu z lůžka.

  3) Průběžné, nebo půlené bočnice
  Novinkou jsou dělené teleskopické postranice, které zabezpečují celou délku lůžka. Díky možnosti výškového nastavení postranic ve 4 úrovních až do výšky 40 cm je možné je využít i v kombinaci s vysokými antidekubitními matracemi s výškou až 18 cm.

  4) Několik typů ložné plochy pro co nějvětší pohodlí
  Aero: se skládá z kovových sítí pro co největší vzdušnost
  EasyCleen: plastové výplně se velmi hodí pro snadný úklid a údržbu ložné plochy
  Comfort: je skvělým řešením pro pacienty se zvýšením rizikem vzniku dekubitů. Jedná se o řadu plastových segmentů, individuálně reagujícími na tlak.

  5) Na výběr je celkem šest barevných kombinací:
  buk světlý,  buk přírodní, javor, třešeň, olše, vlašský ořech

  6) Další speciality lůžka:
  - Dvojitá autoregrese celkem o 17 cm redukuje tlaky mezi matrací a tkání. Autoregrese pomáhá snížit riziko vzniku dekubitů.
  - Lehce dostupná nožní brzda, lůžko lze sešlápnutím zabrzdit v každé poloze. Brzda Easy click je snadno ovladatelná.
  - noční osvětlení ve spodní části postele jako volitelná výbava
  - lůžko je na kolečkách a je možné ho přepravovat ve všech polohách pro co největší mobilitu
  - nosnost až 200 kg
  - na výběr 4 typy lůžkových čel
  - možnost prodloužení lůžka

  Zaujalo Vás toto lůžko? Pro objednání nás prosím kontaktujte na mailové adrese obchod@zijtekvalitne.cz - po domluvení nejlepší varianty Vám v závislosti na zvolené výbavě a vzhledu zašleme přesnou cenovou nabídku. Po odsouhlasení nabídky je pro Vás lůžko individuálně vyrobeno. Dodací doba lůžka cca 10 týdnů.

  Cena za montáž a dovoz lůžka je stanovena až na základě definování adresy dodání.

  Technické data:

  Vnější rozměry: 206 ×106 cm
  Ložná plocha (matrace): 200 × 87 × 12 cm / nabídka matrací pro postele Linet zde: Antidekubitní matrace /
  Výškové nastavení ložné plochy: 25-68 cm
  Náklon zádového dílu: 70°
  Náklon stehenního dílu: 32°
  Nosnost: 200 kg
  Hmotnost: 135 kg

  Značka:Linet
 • Linet Sentida - Elektrické polohovatelné lůžko, pojezd v nejnižší pozici
  • 1 z 5
  Linet Sentida - Elektrické polohovatelné lůžko, pojezd v nejnižší poziciLinet Sentida - Elektrické polohovatelné lůžko, pojezd v nejnižší poziciLinet Sentida - Elektrické polohovatelné lůžko, pojezd v nejnižší poziciLinet Sentida - Elektrické polohovatelné lůžko, pojezd v nejnižší pozici