• Linet Latera Thema - Elektrické polohovatelné lůžko s laterálním náklonem
  • 2 hodnocení
 • Termín dodání 10 týdnů
  S dotazy a objednáním nás prosím kontaktujte na mailové adrese obchod@zijtekvalitne.cz - po domluvení nejlepší varianty Vám v závislosti na zvolené výbavě a vzhledu zašleme přesnou cenovou nabídku. Po odsouhlasení nabídky je pro Vás lůžko individuálně vyrobeno. Dodací doba lůžka cca 10 týdnů.

  Unikátní pečovatelské lůžko Linet Latera Thema je opravdovou špičkou pro domácí a ústavní pečovatelství.
  Primárně je určeno pro středně a dlouhodobé imobilní pacienty - např. pro ošetřování v domácí péči.

  Hlavní devizou je funkce tzv. laterálního náklonu až 15 stupňů na obě strany.
  Díky této funkci pomáhá při řadě činností denní rutiny, jako je například stlaní lůžka, toaleta pacienta, jeho převlékání a hygiena. Další využití najde při polohování pacienta, provádění drenáží nebo při přesunu paraplegických pacientů na křeslo.

  Lůžko Latera Thema je vybavené průběžnými postranicemi, které zabezpečují pacienta před pádem v celé délce lůžka a dodávají lůžku v kombinaci s odnímatelnými čely s hliníkovými komponenty zajímavý design. Vynikající parametry nabízí lůžko i v prevenci proleženin. Laterální náklon usnadňuje polohování, protože šetří fyzické síly i záda sester. Autoregrese zádového dílu společně s kompatibilitou pro pasivní i aktivní matrace úspěšně pomáhají v boji s nebezpečnými dekubity.

  Poloha kardiacké křeslo, kterou sestra může nastavit pohodlně stiskem jednoho tlačítka na centrálním ovládacím panelu, usnadňuje dýchání a je vhodná pro prevenci plicních komplikací. Nabízí rovněž pacientovi maximální pohodlí.

  Lůžko se sloupovou konstrukcí je plně elektricky polohovatelné. Funkce lůžka se velice snadno ovládají. Pro nastavení polohy laterálního náklonu stačí stisknout spínač na nožním ovladači. Ruce zůstávají volné a sestra se může plně věnovat pacientovi.

  Vlastnosti i vzhled předurčují využití lůžka Latera Thema na ortopedických, neurologických, geriatrických odděleních, rehabilitačních jednotkách, v oborech následné péče a na dalších neakutních odděleních.

  Čím lůžko Latera Thema převyšuje ostatní produkty?

  1) Ovládání:
  Celá postel je řízena ručním ovladačem. Ten je vybavený předprogramovanými polohami a umožňuje blokování jednotlivých funkcí. Lůžko Latera Thema je kromě ručního ovladače ještě možné vybavit příplatkovými nožními ovladači  pro ošetřovatelský personál.

  2) Funkce naklánění:
  Je možné elektricky nastavovat nejen výšku celého lůžka v rozmezí 43-81 cm, ale i elektrické sklápění horní a dolní části matrace pro co nějvětší pohodlí.
  Unikátní specialitou lůžka Linet Latera Thema je pak funkce laterálního náklonu a také kompletní sklápění celého lůžka - v krajní poloze tak může sloužit i jako náhrada křesla pro kardiaky.


  3) Další speciality lůžka:
  - Dvojitá autoregrese celkem o 17 cm redukuje tlaky mezi matrací a tkání. Autoregrese pomáhá snížit riziko vzniku dekubitů.
  - Lehce dostupná nožní brzda, lůžko lze sešlápnutím zabrzdit v každé poloze. Brzda Easy click je snadno ovladatelná.
  - noční osvětlení ve spodní části postele jako volitelná výbava
  - lůžko je na kolečkách a je možné ho přepravovat ve všech polohách pro co největší mobilitu
  - nosnost až 250 kg
  - integrované prodloužení ložné plochy lůžka o 12,5 cm
  - 4 horizontální ochranná kolečk
  - zálohová baterie pro případ výpadku proudu
  - indikátor náklonu

  - integrovaná polička na lůžkoviny
  - držáky matrací


  Zaujalo Vás toto lůžko? Pro objednání nás prosím kontaktujte na mailové adrese obchod@zijtekvalitne.cz - po domluvení nejlepší varianty Vám v závislosti na zvolené výbavě a vzhledu zašleme přesnou cenovou nabídku. Po odsouhlasení nabídky je pro Vás lůžko individuálně vyrobeno. Dodací doba lůžka cca 10 týdnů.

  Cena za montáž a dovoz lůžka je stanovena až na základě definování adresy dodání.

  Technické data:

  Vnější rozměry: 219 ×103 cm
  Ložná plocha (matrace): 200 × 86 × 12 cm
  Výškové nastavení ložné plochy: 43-81 cm
  Nosnost: 200 kg
  Hmotnost: 165 kg
  nabídka matrací pro postele Linet zde: Antidekubitní matrace

  Značka:Linet
 • Linet Latera Thema - Elektrické polohovatelné lůžko s laterálním náklonem
  • 1 z 5
  Linet Latera Thema - Elektrické polohovatelné lůžko s laterálním náklonemLinet Latera Thema - Elektrické polohovatelné lůžko s laterálním náklonemLinet Latera Thema - Elektrické polohovatelné lůžko s laterálním náklonemLinet Latera Thema - Elektrické polohovatelné lůžko s laterálním náklonem