• Linet Estetica Nova - Elektrické polohovatelné lůžko pro pečovatelskou péči
  • Neohodnoceno
 • Termín dodání 10 týdnů
  S dotazy a objednáním nás prosím kontaktujte na mailové adrese obchod@zijtekvalitne.cz - po domluvení nejlepší varianty Vám v závislosti na zvolené výbavě a vzhledu zašleme přesnou cenovou nabídku. Po odsouhlasení nabídky je pro Vás lůžko individuálně vyrobeno. Dodací doba lůžka cca 10 týdnů.

  Pečovatelské elektrické lůžko Linet Estetica Nova představuje skvěle vyrobený produkt speciálně navrhnutý pro domácí a ústavní péči.
  Svým designem se blíží běžnému lůžku a navozuje tak domácí prostředí. Je přímo určeno pro klienty vyžadující dlouhodobou péči. Bylo vyvinuto s důrazem na příjemný vzhled, funkčnost a individuální komfort. Estetica Nova se řadí mezi vysoce funkční nábytek, který flexibilně vyhoví požadavkům běžného dne uživatele. Zároveň lůžko splňuje nejvyšší nároky na design a kvalitu.


  Díky unikátnímu designu se lůžko Linet Estetica stává příjemným doplňkem jakéhokoli interiéru, stejně jako běžné domácí lůžko.
  Lůžko je pojízdné a brzditelné v jakékoliv výškové pozici
  .
  Díky své promyšlené konstrukci se výborně hodí jako prevence proti proleženinám.

  Čím lůžko Carisma převyšuje ostatní produkty?

  1) Ovládání:
  Celá postel je řízena ručním ovladačem. Ten je vybavený předprogramovanými polohami a umožňuje blokování jednotlivých funkcí.

  2) Funkce naklánění:
  Je možné elektricky nastavovat nejen výšku celého lůžka v rozmezí 40-80 cm, ale i elektrické sklápění horní a dolní části matrace pro co nějvětší pohodlí.
  Unikátní specialitou lůžka Contempora je pak kompletní sklápění celého lůžka - v krajní poloze tak může sloužit i jako náhrada křesla pro kardiaky.
  Díky výšce, která může v minimálním stavu činit jen 40 cm se výborně hodí i pro pacienty kde hrozí úraz následkem pádu z lůžka.

  3) Průběžné, nebo půlené bočnice
  Novinkou jsou dělené teleskopické postranice, které zabezpečují celou délku lůžka. Při výběru lůžka si můžete vybrat mezi celými nebo půlenými bočnicemi. Standardně jsou dodávané celé bočnice, jako příplatková výbava je možné postel vybavit půlenými.

  4) Několik typů ložné plochy pro co nějvětší pohodlí
  Aero: se skládá z kovových sítí pro co největší vzdušnost
  EasyCleen: plastové výplně se velmi hodí pro snadný úklid a údržbu ložné plochy
  Comfort: je skvělým řešením pro pacienty se zvýšením rizikem vzniku dekubitů. Jedná se o řadu plastových segmentů, individuálně reagujícími na tlak.

  5) Na výběr je celkem šest barevných kombinací:
  Přírodní buk, zabarvený buk, třešeň, javor, olše červená, ořech

  6) Další speciality lůžka:
  - Dvojitá autoregrese celkem o 17 cm redukuje tlaky mezi matrací a tkání. Autoregrese pomáhá snížit riziko vzniku dekubitů.
  - Lehce dostupná nožní brzda, lůžko lze sešlápnutím zabrzdit v každé poloze. Brzda Easy click je snadno ovladatelná.
  - noční osvětlení ve spodní části postele jako volitelná výbava
  - lůžko je na kolečkách a je možné ho přepravovat ve všech polohách pro co největší mobilitu
  - nosnost až 200 kg /hmotnost pacienta max 185 kg/
  - na výběr až 8 typů lůžkových čel
  - možnost prodloužení lůžka

  Zaujalo Vás toto lůžko? Pro objednání nás prosím kontaktujte na mailové adrese obchod@zijtekvalitne.cz - po domluvení nejlepší varianty Vám v závislosti na zvolené výbavě a vzhledu zašleme přesnou cenovou nabídku. Po odsouhlasení nabídky je pro Vás lůžko individuálně vyrobeno. Dodací doba lůžka cca 10 týdnů.

  Cena za montáž a dovoz lůžka je stanovena až na základě definování adresy dodání.

  Technické data:

  Vnější rozměry: 206 × 106 cm
  Ložná plocha (matrace): 90 × 200 cm / nabídka matrací pro postele Linet zde: Antidekubitní matrace /
  Výškové nastavení ložné plochy: 40–80 cm
  Výška postranic: až 40 cm /zajistí bezpečnou ochranu i při použití vysokých antidekubitních matrací až 18 cm/
  Náklon TR/ATR: 15°/15°
  Náklon zádového dílu: 70°
  Náklon stehenního dílu: 32°
  Nosnost: 210 kg
  Hmotnost: 127 kg

  Značka:Linet
 • Linet Estetica Nova - Elektrické polohovatelné lůžko pro pečovatelskou péči
  • 1 z 7
  Linet Estetica Nova - Elektrické polohovatelné lůžko pro pečovatelskou péčiLinet Estetica Nova - Elektrické polohovatelné lůžko pro pečovatelskou péčiLinet Estetica Nova - Elektrické polohovatelné lůžko pro pečovatelskou péčiLinet Estetica Nova - Elektrické polohovatelné lůžko pro pečovatelskou péčiLinet Estetica Nova - Elektrické polohovatelné lůžko pro pečovatelskou péčiLinet Estetica Nova - Elektrické polohovatelné lůžko pro pečovatelskou péči